Tervetuloa mukaan tanssileirille 4-6.6.2025
VoimisteluJulkaistu: 24.03.2025 17.51

Tervetuloa mukaan tanssileirille 4-6.6.2025

Luvassa hauskanpitoa eri tanssilajien parissa ja yhdessä samanhenkisten ystävien kanssa. Mikäs sen parempi tapa startata kesäloma!

Leiri on suunnattu 7-13 vuotiaille, järjestetään Auran OP Areenalla 4-6.6.2025 ja leiripäivien kesto on 09-15.

Leirin hinta on 100e jäsenille ja 110e ei jäsenhinta. Hinta sisältää opetuksen, ruokailun, leiridiplomin sekä päättäri herkun.

Leiripaikkoja on rajoitetusti ja ne täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä. Ilmoittautuminen on sitova. Palautamme leirin hinnasta 80% sairastapauksissa lääkärintodistusta vastaan. Leirin maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, jos jostain syystä maksu epäonnistuu voit palata maksuun sähköpostiin tulleesta linkistä. Jos leiri peruuntuu järjestäjän toimesta, niin palautamme koko leirimaksun.

Leirillä tutustutaan eri tanssityyleihin, tehdään koreoita ja opetellaan eri tanssien tekniikoita ja ennen kaikkea nautitaan tanssin riemusta.

Ilmoittaudu mukaan kesän hauskimpaan leiriin:

https://www.auranpalokunnanurheilijat.net/joukkuee...

Lisätietoja ja kysymyksiä: Noora Palmroos 044-9823551 / apuvoimistelu@gmail.com